Kłótnie pod wpływem alkoholu

Mój chłopak mnie obraża kiedy jest pod dużym wpływem alkoholu. Zazwyczaj zdarza się to kiedy robię coś nie po Jego myśli, np. wczoraj w jego pokoju w akademiku odbyła się impreza, na której pił dużo wódki. Przed 2 w nocy postanowiłam iść już do siebie i przez to, że chciałam iść mój chłopak mnie obrażał i mówił "spierdalaj" ... albo "Ty zawsze jesteś taka zajebista jak Twoja mama". Potem kilkakrotnie pukał do mojego pokoju gdy spałam i gadał jakieś głupoty. Jak mam traktować jego zachowanie?

Granicą kompromisu w życiu jest zachowanie szacunku dla siebie.
Jak Pani nie ustali granic szacunku i prywatności, to agresja będzie się powtarzać.
Proszę przemyśleć swoje relacje z tym panem.
Pozdrawiam i życzę rozsądku, życie jest jedno i nie musi się być ofiarą przemocy!
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Pod wpływem dużej ilości alkoholu, który jest substancją psychoaktywną, zatraca się kontrola i świadomość zachowania. Nie mniej jednak wcześniej można podjąć świadomą decyzję, czy chcę pić, jak dużo chcę pić, jak często, dlaczego pije, jaki to może mieć wpływ na moje życie, zdrowie, związek... Od Pani zależy, czy może nadal tolerować takie zachowanie, czy jednak jest to coś, na co nie chce się Pani więcej zgadzać i wolałaby być z partnerem, który nie nadużywa alkoholu i nie zachowuje się wobec Pani wulgarnie.

Pozdrawiam!