Łatwe męczenie i wahania temperatury u 26-latki

26 lat, mę. Bardzo łatwo się męczę - ledwo mam siłę by studiować - łapię przeziębienie od tej nauki (katar, czerwone gardło). Mam przy tym osłabieniu coś takiego, że jest bardzo trudno czuć się normalnie w danej temperaturze - zazwyczaj jest mi za zimno, a jak się ubieram grubiej to jest mi za gorąco - pocę się (leje się ze mnie woda). Bardzo trudno jest mi dobrać odpowiednie ubranie -biorę do szkoły koszulki na zapas, cienkie i grube czapki, a to zdejmuje a to zakladam kalesony itd. TSH jest ok

Aleksander Ropielewski

Tego typu dolegliwości mogą oprócz zaburzeń hormonaknhch występować w chorobach zakaźnych i to właśnie z kekarzem chorób zakaźnhch sugeruję się skontaktować. Diagnostyka wymaga badań dodatkowych dlatego trudno jest mi jednoznacznie powiedzieć jaka jest przyczyna Pańskiego złego samopoczucia i opisywanhch objawów.