Leczenie pobudzania wymiotów

Jak mogę przestać wymiotować?kilka lat temu zaczęłam się zmuszać do wymiotowania(ponad 5),teraz treści żołądkowe same mi napływają do gardła,choć często pomagam,by zwymiotować wszystko, nawet gdy jem śniadanie książkowe-bułka żytnia, kiełki różne,warzywa i awokado zamiast masła,. Nie mogę się nikomu przyznać,a chciałabym sobie pomóc.Jest jakieś dyskretne rozwiązanie?Mieszkam z rodzicami i jestem osobą bezrobotną, więc nie mam środków finansowych na pokrycie specjalistycznego leczenia prywatnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane występowaniem przepukliny rozworu przełykowego. Nie można wykluczyć wymiotowania na tle psychogennym Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Jako osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy ma Pani prawo do bezpłatnej opieki medycznej.