Lęki i myśli o zabiciu bliskich u osoby z nerwicą lękową

Czy osoba z nerwicą lekowa która na co dzien normalnie funkcjonuje ale która czasem dręczą leki i mysli o zabiciu bliskich moze sie do tego posunąć?czy powinienem się obawiać zostawiając ją sama w domu z dzieckiem?

Takiej odpowiedzi nie powinien Pan poszukiwać online. Jeśli boi się Pan o życie lub zdrowie osób w otoczeniu osoby chorej konieczna jest jak najszybsza konsultacja psychiatryczne aby ocenić prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji.