Lęki przed jazdą samochodem

od pewnego czasu mam leki przed jazda autem stojac w korku albo na swiatlach dostaje dreszczy z tylu glowy poce sie co moze mi byc i jak to leczyc pozdrawiam Piotr

Witam,
na pewno warto byłoby dokonać dokładniejszej diagnozy, zachęcam do odwiedzenia psychologa, wygląda to na jakiś rodzaj zaburzeń związanych ze stresem lub lękowych, które leczy się najskuteczniej w psychoterapii. W pierwszej kolejności trzeba się problemowi dokładniej przyjrzeć dokonać pełniejszej diagnozy, zastanowić się dlaczego takie objawy pojawiają się właśnie podczas jazdy samochodem, z czasie postojów, następnie go leczyć, odpowiedni rodzaj psychoterapii może być tutaj bardzo skuteczny. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości zachęcam do indywidualnego kontaktu, np. mailowego swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.

Witam,

sugeruję, by z opisanymi objawami zwrócił się Pan do psychoterapeuty, z który pomoże Panu zrozumieć sens tych objawów a przez to je zredukować.

Pozdrawiam serdecznie