Mąż współżyje ze mną, kiedy śpię

Witam,mój mąz bierze mnie gdy spię:( próbowałam rozmawiac ale on nie czuje sie winny,twierdzi ze to ja jestem zdufana w sobie ,perfidna!nie jest to pierwszy raz:(ratunku,spie osobno bo powiedziałam mu ze nie bede z nim spac bo nie raz obiecał io bez zmian i tylko we mnie widzi wine,robi mi wyrzuty ze przezemnie umrze bo mi odbija itpwie ze lituje sie bo mam miekkie serce ale nie tym razem mam dosc pomóżcie proszę ,czy to ja jestem winna??????
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Twój mąż nie powinien robić tego bez Twojej zgody. Czy było tak zawsze? Jak układają się Wasze relacje na innych płaszczyznach?
Pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

W dojrzałym związku małżeńskim, oboje Partnerzy mówią o swoich potrzebach
i wzajemnie szanują je.
W Państwa małżeństwie jest inaczej, bo z jakiegoś powodu Pani Mąż dba o swoje potrzeby, nie licząc się z Pani potrzebami.

Myślę, że optymalnym rozwiązaniem byłaby dla Państwa terapia małżeńska.
A jeśli Pani Mąż by oporował, to mocno zachęcam Panią do indywidualnej pracy
z psychologiem, żeby mogła Pani w sposób stanowczy i skuteczny zadbać o swoje potrzeby.

Jeśli miała by Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype,

Życzę Pani skutecznego zadbania o siebie,
irena.mielnik.madej@gmail.com