Mieszkanie z byłym mężem po rozwodzie

Jestem 6 lat po rozwodzie a mój były maz ciagle liczy na mój powrót i nie wyprowadza się z mieszaknia juz nie jego , bo jego połowe zajął jego wierzyciel za długi meża ( 4 lata przed rozwodem wywalczyłam rozdzielnosc majatkowa z racji narastajacych długów meza, które czynił w tajemnicy przed rodzina -przede mną ). Przezyłam koszmar a do tego dochodziła przemoc w kazdym tego słowa znaczeniu ( psychiczna, fizyczna, ekonom,iczna , seksualna , werbalna ) ...i psycholog w 2004 r zakwalifikowała mnie

Witam Panią
Jeżeli mieszkanie już nie należy do Pani małżonka to może Pani zwrócić się z wnioskiem do sądu o eksmisję małżonka. A Pani mogłaby skorzystać z psychoterapii no w ośrodku interwencji kryzysowej.
Anna Suligowska

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do jak najszybszego skontaktowania się z Ośrodkiem interwencji kryzysowej, gdzie specjaliści udzielą Pani pomocy, takiej, jakiej obecnie Pani potrzebuje.

Może Pani uzyskać wskazówki, poradę i pomoc bezpłatnie - telefoniczne i osobiście.

Życzę Pani skutecznego zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej