Miłość do byłej partnerki

Zakochalem Sie zbyt mocno w swojej bylej I nie potrafie o niej myslec caly czas mnie to wjakichkowliek dzialaniachh dekocentruje jestem o nia nie mal ze chorobliwie zazdrosny ale staram sie jej tego nie okazywac... czuje sie jakby gorszy I odstawiony na bok.... czuje przed nia respect I nie potrafie logicznie myslec doda ze to moja pierwsza dziewczyna... czy moje zachownie ulegnie wkoncu zmianie I stane sie wytrwalszym I lepszym do pozniejszych zwizkow chlopakiem?

Może warto skorzystać z pomocy psychologa, by przyspieszyć proces zmian?

Witam, jest Pan wciąż zazdrosny o byłą dziewczynę, był to Pana pierwszy związek więc bardzo mocno to przeżywa. Ma Pan motywację do zmiany, aby stać się lepszy w kolejnych związkach. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Pozdrawiam