Miłość do dwóch mężczyzn jednocześnie

Czy jest to możliwe żeby kochać dwóch mężczyzn i nie moc sie z nimi rozstać! Rozdarcie jest tak wielkie ze nie można sie z tym pogodzić ,jak zdecydować ! Jednym jest były mąż a drugim chłopak którego sie poznalo w trakcie separacji . Jak żyć dalej co zrobić !
ponad rok temu

Jest możliwe, a Pani jest tego przykładem. Tyle tylko że jest to miłość toksyczna, a więc i taka która panią niszczy.Trudności decyzyjne wynikają prawdopodobnie z nieumiejętnym przeżywaniu straty. Wybór zawsze wiąże się z rezygnacją i rozstaniem z drugą opcją. Odp na Pani pytanie jak żyć zna tylko Pani.

Witam serdecznie
Jak widac jest to mozliwe na Pani przykladzie. Co do formy pomocy, to kluczowe jest okreslenie, czego sie chce? Z ktorym z tych mezczyzn chce Pani byc i jakie ma oczekiwania wobec tych mezczyzn? Wazne jest rowniez okreslenie, co jest mozliwe do realizacji i jakimi srodkami?
Pomocne moga byc dla Pani spotkania z psychologiem, poniewaz psycholog pomoze Pani zyskac dystans do Pani problemu i odkryc nowe perspektywy, jak mozna go rozwiazac.
W razie pytan zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego