Miłość do dwóch mężczyzn jednocześnie

Czy jest to możliwe żeby kochać dwóch mężczyzn i nie moc sie z nimi rozstać! Rozdarcie jest tak wielkie ze nie można sie z tym pogodzić ,jak zdecydować ! Jednym jest były mąż a drugim chłopak którego sie poznalo w trakcie separacji . Jak żyć dalej co zrobić !
ponad rok temu

Co zrobić, gdy sen nie przychodzi?

Nie możesz zasnąć? Przekręcasz się z boku na bok? Obejrzyj filmik i dowiedz się, co robić w takiej sytuacji. Ekspert podpowiada, jak sobie pomóc, kiedy sen nie przychodzi.

Jest możliwe, a Pani jest tego przykładem. Tyle tylko że jest to miłość toksyczna, a więc i taka która panią niszczy.Trudności decyzyjne wynikają prawdopodobnie z nieumiejętnym przeżywaniu straty. Wybór zawsze wiąże się z rezygnacją i rozstaniem z drugą opcją. Odp na Pani pytanie jak żyć zna tylko Pani.

0

Witam serdecznie
Jak widac jest to mozliwe na Pani przykladzie. Co do formy pomocy, to kluczowe jest okreslenie, czego sie chce? Z ktorym z tych mezczyzn chce Pani byc i jakie ma oczekiwania wobec tych mezczyzn? Wazne jest rowniez okreslenie, co jest mozliwe do realizacji i jakimi srodkami?
Pomocne moga byc dla Pani spotkania z psychologiem, poniewaz psycholog pomoze Pani zyskac dystans do Pani problemu i odkryc nowe perspektywy, jak mozna go rozwiazac.
W razie pytan zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty