Miłość do zamężnej kobiety

ZAKOCHAŁAM SIĘ W KOBIECIE Witam mam 18 lat i od paru miesięcy kocham się w 32 letniej kobiecie która ma męża i dziecko. Ona traktuje mnie jak koleżankę. Cały czas o niej myślę uwielbiam z nią spędzać czas. Pomocy co mam robić ?

Jeśli to ta druga kwestia i szansa na relacje jest nikła, warto się zdystansować, wycofać z tej relacji, po to, by oszczędzić sobie rozczarowań, frustracji i cierpienia. Szczególnie, że jeśli faktycznie jest związana z mężem i rodzina, może i tak dojść do rozpadu przyjaźni, jeśli będzie Pani oczekiwała czegoś więcej niż koleżeństwa.
Mam wrażenie, że ta sytuacja jest bardzo delikatna i wyjątkowa i warto, żeby Pani była uważna na siebie i swoje uczucia, bo na największe cierpienie narażona jest właśnie Pani.

Witam. Pomocy i wsparcia otrzyma Pani zgłaszając się do psychologa. Warto znaleźć "Stowarzyszenie LAMBDA" , bo pracują tam psycholodzy znający temat, w internecie można wyszukać społeczności homoseksualne, porozmawia Pani z osobami , których łączą podobne przeżycia, sytuacje i problemy, tam znajdzie Pani przyjaciół. Decyzje dotyczące Pani życia nalezą do Pani, bo w skutkach tych decyzji będzie Pani żyła. Powodzenia