Molestowanie w dzieciństwie przez kuzyna

Byłem molestowany przez kuzyna jak byłem dzieckiem i tez cos brat mówił ze on tez cos tak było mamy po 30 lat teraz powiedzieliśmy to mamie ona strasznie się zaczela martwic widziałem to poniej tego kuzyna wujek się powiesil pare lat temu a mama moja to jego jego mamy siostra .po 4 dniach powiedziałem ze to było tylko zabawa ze do niczego nie doszło tez bratu powiedziałem żeby tak powiedział żeby mama się nie przejmowala ale mnie to boli i mysle o tym pomuscie co mam zrobić żeby wyjść z sytuacji

Dzień dobry!

Doświadczenie nadużycia seksualnego w dzieciństwie to trudny, złożony i poważny temat. Jak Pan sam obserwuje i rozumie - zarówno dla Pana, dla Pana brata, ale i dla pozostałych członków rodziny (np. Panów mamy). Stąd omówienie sytuacji i udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Serdecznie polecam osobistą konsultację z psychologiem-psychoterapeutą w swojej okolicy.

Pozdrawiam!