Depresja i myśli samobójcze po rozstaniu z partnerką

Dzień dobry nie radzę sobie po rozstaniu z partnerką.Nie chciałam tego lecz ona po mimo tego że mnie kocha nie chce być ze mną tylko sama.Nie mam sił,była moją codziennością byłyśmy razem prawie 3 lata.Czuje,że mam depresje,coraz częściej mam myśli samobójcze.Co mam zrobić?proszę o pomoc!

Dzień dobry,
gdy rozpada się związek trudno nam wrócić do rzeczywistości bez tej drugiej osoby. Szczególnie jak Pani pisze, był to dość długi czas i partnerka była niejako Pani " codziennością". Czuje się Pani wyczerpana, samotna i nie rozumie decyzji partnerki. Nie pisze Pani ile czasu minęło, to ważne ze względu na objawy które Pani obserwuje. Część tej samotności na pewno będzie "fizjologiczna- normalna" i niedługo będzie się wyciszać, jednak proszę być uważnym gdy ten stan się pogłębia. Szczególnie niepokojące są myśli samobójcze. Proszę poszukać wsparcia przyjaciół lub/ i pomocy specjalisty.

Dzień dobry, nie pisze pani ile czasu minęło od rozstania z partnerką, pierwsze chwile po rozstaniu bywają bardzo trudne, jednak z czasem emocje słabną (taka jest natura emocji). Jeżeli jednak już od dłuższego czasu nie potrafi się pani uporać ze swoimi uczuciami zachęcam do konsultacji psychologicznej, spotkanie ze specjalistą pomoże się pani przyjrzeć temu co się z panią dzieje i nabrać odpowiedniego dystansu. Pozdrawiam.