Na co wskazują te objawy u 31-latki?

Od ponad dwóch tygodni coś niedobrego dzieje się z moim zdrowiem. Zaczęło się bólu i ciężkości głowy oraz uczucia wypierania podczas zasypiania.W ciągu dnia oczy piekły, w lustrze przy zgięciu głowy źrenice lekko się poszerzały (teraz też. Ogólnie oczy i głowe mam napiętą nawet w ciągu dnia z zwyczajną reakcją źrenic. Co któraś noc nie śpię bo to co czułam jakby duszność, szybkie bicie serca ( płytki wdech a to potęgowało mój stres. aż połykałam chyba powietrze. Nie dam rady normalnie funkcjonować, jestem przejęta. Okuliści twierdzą że jest w porządku. Mam tylko wadę krótkowzrocznośi około - 4 dioptrii. Chodziłam do lekarzy, czekam też na badanie płuc dlatego z powodu trudnego oddychania i podejrzenia zapalenia płuc. Ostatnio mam uczucie nieprzełknietej flegmy, trudność w mówieniu i połykaniu pokarmu, rzadko mam katar i niepełne kichnięcia. Żeby ulżyć dotknęłam opuszkiem podniebienia i wtedy się rozluźniło gardło na jakiś czas ale pojawił się dziwny objaw ciepłego przelewania w środku całego ciała.Wiem że to brzmi niewiarygodnie ale jestem tego świadoma. Nie mam żadnych omamów. Od tego czasu duszności nie pojawiały się dwie noce ale napięcie oczu i głowy nie znikło ale ból głowy jest mniejszy. Mam też czasami świst z nosa i gardła i zbyt mocno odczuwam zapachy, również te nieprzyjemne od mego organizmu Dodam że mam też skoliozę, nie wiem czy podczas ćwiczeń sobie nie zaszkodziłam lub to mógł być powód nadużywaniem smartfona a konkretnie granie w gierkę, miałam też zabiegi depilacji diodowej Czy mogło mi coś poszkodzić na układ nerwowy, mózg? Chcę jeszcze zajść do ortopedy i neurologa ale muszę jeszcze trochę poczekać.

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam