Na czym polega badanie obciążenia organizmu?

Na czym polega badanie obciążenia organizmu? Czytałam niedawno o tym, wiem ze takie badanie można zrobić odpłatnie. Ale jak wygląda takie badanie i na ile jego wyniki są wiarygodne? Leczę się psychiatrycznie, lekarz wystawił mi w diagnozie ze mam dystymię. Skąd może być tego pewien, przecież nikt nie zrobił mi wnikliwych badan. Zastanawiam się czy ta diagnoza nie jest zdawkowa. Czy decydując się na badanie obciążenia organizmu mogę się dowiedzieć co mi dolega i uzyskać rzetelne wyniki?

Pytanie skąd brak zaufania do lekarza i chęć zrobienia dodatkowych badań? Może warto porozmawiać o tym w lekarzem? Powiedzieć mu o swoich wątpliwościach, zapytać o możliwości leczenia itp?

Witam,
Jeżeli taką diagnozę wystawił lekarz psychiatra, to nie potrzebował robić wnikliwych badań aby to stwierdzić. Jeśli jednak diagnozę wystawił ktoś inny, nie psychiatra, to proszę udać się do specjalisty,
Pozdrawiam