Naderwanie mięśnia i ból po fizjoterapii

Panie doktorze, rok czasu chodzilam z naderwanym miesniem ( zle stawiane diagnozy), teraz rozpoczelam masaze z fizjoterapeuta i noga ( Udo) boli coraz bardziej przy prostowaniu glownie.czy to normalne?

Witam.

Ból po masażach (szczególnie tych intensywnych) ma prawo występować. Jeśli jednak nie może Pani normalnie chodzić, budzi Panią w nocy ból uda - należało by pomyśleć innych technikach masażu lub o zmniejszeniu jego intensywności.

Pozdrawiam.

Witam, jeśli ból nie uniemożliwia poruszania, trzeba wspomnieć o bólu przy kolejnym masażu. Fizjoterapeuta może zmienić techniki oraz intensywność masażu.