Nadwrażliwość emocjonalna a wizyta u psychologa

Witam Mam problem poważny jestem nadwrażliwa emocjonalnie zawsze byłam ale teraz to się nasiliło do tego stopnia ze myślę o najgorszym a mam dwójkę dzieci i męża - proszę o namiary na dobrego psychologa z Krakowa :(
KOBIETA ponad rok temu

Depresja problemem społecznym

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra prof. Marek Jarema wypowiada się o depresji jako problemie społecznym.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Mam wątpliwości, czy Pani autodiagnoza – nadwrażliwość emocjonalna – jest słuszna. Po pierwsze, nadwrażliwość emocjonalna nie jest żadną jednostką chorobową, a po drugie, jeżeli myśli Pani „o najgorszym”, jak to Pani określiła, to być może jest to symptom rozwijającej się od dłuższego czasu depresji? Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy, dlatego dobrze, że szuka Pani dla siebie pomocy u specjalisty. Jeżeli zależy Pani na znalezieniu dobrego psychologa/psychoterapeuty z Krakowa, to może Pani poszukać go w rankingu lekarzy w naszym portalu – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na stronie głównej hasło „psycholog Kraków”, a wyświetli się Pani lista specjalistów, z adresami placówek, w których przyjmują i opiniami innych klientów. Zamieszczam link z listą psychologów z Krakowa, którzy są uwzględnieni w naszym formowym rankingu specjalistów.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Witam Panią Serdecznie,

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.
Życzę tego, czego Pani potrzebuje,

Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy