Nadwrażliwość emocjonalna a wizyta u psychologa

Witam Mam problem poważny jestem nadwrażliwa emocjonalnie zawsze byłam ale teraz to się nasiliło do tego stopnia ze myślę o najgorszym a mam dwójkę dzieci i męża - proszę o namiary na dobrego psychologa z Krakowa :(
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Mam wątpliwości, czy Pani autodiagnoza – nadwrażliwość emocjonalna – jest słuszna. Po pierwsze, nadwrażliwość emocjonalna nie jest żadną jednostką chorobową, a po drugie, jeżeli myśli Pani „o najgorszym”, jak to Pani określiła, to być może jest to symptom rozwijającej się od dłuższego czasu depresji? Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy, dlatego dobrze, że szuka Pani dla siebie pomocy u specjalisty. Jeżeli zależy Pani na znalezieniu dobrego psychologa/psychoterapeuty z Krakowa, to może Pani poszukać go w rankingu lekarzy w naszym portalu – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na stronie głównej hasło „psycholog Kraków”, a wyświetli się Pani lista specjalistów, z adresami placówek, w których przyjmują i opiniami innych klientów. Zamieszczam link z listą psychologów z Krakowa, którzy są uwzględnieni w naszym formowym rankingu specjalistów.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam Panią Serdecznie,

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.
Życzę tego, czego Pani potrzebuje,

Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com