Nadzieje na powrót chłopaka

Nie potrafię podnieść się po utracie chlopaka którego ciągle kocham. Po 3 miesiącach ciągle mam nadzieję że do mnie wróci. Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Proszę spojrzeć obiektywnie na sytuację - czy jest szansa powrotu? Poza tym należy zrozumieć, że nie byłaby Pani szczęśliwa w związku z kimś kto nie chce być w związku z Panią, ponieważ nie byłoby między wami miłości. Jest to przejściowy okres gorszego samopoczucia i warto poszukać pomocy u psychiatry, który farmakologicznie może Panią wspomóc do czasu wyrównania zaburzeń nastroju.

Witam, nieszczęśliwa miłość jest doświadczeniem bardzo wielu ludzi, rozstanie z ukochanym najczęściej rodzi ból i smutek, nie jest łatwo pogodzić się ze stratą. Proponuję zadbać o aktywne spędzanie czasu wolnego, otoczyć się przyjaznymi ludźmi, starać się być dobrą i rozumiejącą dla siebie samej - pozwolić sobie na płacz gdy chce się płakać lub złość na los gdy Pani ją poczuje.No i koniecznie bardzo o siebie zadbać,, czasami po jakimś czasie partner zmienia zdania i chce drugiej szansy, zapewne będzie lepiej gdy zastanie Panią wtedy kwitnącą i piękną. Gdyby Pani stan pogarszał się z czasem lub co gorsze nachodziły Panią głupie myśli rodzaju " życie bez niego nie ma sensu" proszę koniecznie udać się do psychologa lub lekarza.Pozdrawiam