Nagłe zachowanie partnera przy spodziewaniu się dziecka

Witam. mam problemy z partnerem , od kiedy dowiedzial sie ze bedziemy mieli dziecko , zmienil sie diametralnie , przestal sie starac ,oszukuje mnie i zataja fakty , nie tlumaczy sie jak wczesniej , wychodzi i wraca kiedy chce , potrzebuje go i kocham ale nie chce byc oszukiwana . Co robic ? odejsc ? co może byc przyczyną jego naglej zmiany zachowania ? jest ojcem mojego dziecka , jestem zalamana , prosze o pomoc .

Witam,
Dziecko ,niestety ,nie zawsze jest powodem umacniania związku ani wynikiem jego dojrzałości.Nie ma odpowiedzi również na pytanie "co zrobić,czy odejść",bo być może ważniejsze pytanie brzmi "jak dać sobie radę w sytuacji,gdy jestem w ciąży,będę matką,nie mogę liczyć na pomoc ojca dziecka"Itp.Psycholog może służyć Pani wsparciem ,natomiast reszta należy do prawników/wymóg alimentacyjny,zabezpieczenie materialne itp/oraz lekarzy.Mężczyzna,który prowokuje,by Pani uwolniła go od odpowiedzialności nie uniknie jej a tylko otworzy Pani drogę do lepszej,mądrzejszej przyszłości.
Zapraszam w razie potrzeby na spotkanie.

Witam,
wizja zostania rodzicem często zmienia wiele w człowieku. Byc może Pani partner czuje się zagubiony w tej sytuacji. Warto zastanowić się co można zrobić by odbudować relacje. Zachęcałabym do wspólnej wizyty u terapeuty par. Będą tam mieli Państwo okazje porozmawiać szczerze o swoich emocjach, obawach i ustalić strategię działania na przyszłość.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl