Nagłe zmiany zachowania u chłopaka

Witam.Mój chłopak jest ze mną już 8 miesiecy. Jest wspanialym czlowiekiem cieplym i czulym. kiedy mialam powazne problemy zdrowotne bardzo mi pomogl i wspieral mnie najlepiej jak potrafil. gdy bylam chora nosil za mna syrop do kaszlu do czasu.. ma chwile gdy nagle zmienia sie o 180 stopni i go kompletnie nie poznaje. nie jest ta sama osoba. czuje jakbym rozmawiala z kims kto mnie mocno nienawidzi. nagle z godziny na godzine calkowicie sie zmienia.zglupialam nie moge polaczyc 2wersji jego..

Witam, prosze udac sie na spotkanie z psychologiem, gdzie bardziej opowie Pani o zachowaniu partnera, psycholog znajac lepiej sytuacje doradzi metody pomocy, byc moze chlopak potrzebuje leczenia w zawiazku np z zaburzeniami osobowosci.Pozdrawiam.

Jeśli trudno znaleźć przyczyny takiego zachowania (stres, przemęczenie, trudności emocjonalne), warto zgłosić do do psychologa w celach diagnostycznych. Panią zachęcam do jasnego stawiania sprawy, porozmawiania z chłopakiem o Pani kosztach emocjonalnych jego zachowania, a także potrzebach i oczekiwaniach wobec niego.