Napady paniki w tłocznych miejscach

Mam 25 lat . Miewam napady paniki w tłocznych miejscach z powodu mojej mani fobi czy też paranoi (muchy, muszki). Gdy widzę muche (insekt) przechodzi mnie zimny prąd (lęk) iż ona wleci wemnie do mojego nasa lub buzi uniemożliwiająć mi normalne myslenie, egzystencje. Miewam też nieodparte wrażenie że to ja rónież atakuje ludzi niewidzialnymi. Pisze również bo wydaje mi sie ze ludzie tez mnie atakuja niewidzailnymi insektami .

Witam, powinien Pan podjąć w związku z objawami o jakich Pan pisze leczenie. Doradzam spotkanie z lekarzem psychiatra, który dalej dobierze formę pomocy. Pozdrawiam serdecznie.