Napady paniki i płacz

Witam, co jakiś czas miewam napady paniki? Jest mi duszno i cieżko mi oddychać. Czasem bez powodu płaczę. Co się ze mną dzieje? co moge z tym zrobić? Pozdrawiam

Witam serdecznie,
opisane przez Panią problemy z oddychaniem i uczuciem duszności są objawami lęku. Warto przyjrzeć się czego się Pani boi, a także nad czym płacze. Najwyraźniej nie ma Pani kontaktu z tymi uczuciami i z jakiegoś powodu ich unika. Tymczasem lęk słabnie, kiedy się nim zajmujemy, zaś rośnie, kiedy go unikamy. Jeśli zależy Pani na tym, by sobie pomóc, złagodzić, a nawet pozbyć się tych uciążliwych objawów, proponuję spotkanie z psychoterapeutą. Nie obejdzie się bez lepszego poznania siebie oraz źródła problemów. Pozdrawiam ciepło.