Nasilająca się depresja u 34-latka

Wiem co jest przyczyna mojej czystej depresji która od jakiegogos czasu mnie dopada lecz niewiem jak z nią sobie radzić i zwalczać ,gdyż zajęcia odwracających moje myśli czy tez uprawianie sportu czy taz rozmowa z psychologiem nie pomaga ,a martwi mnie to bo to silne nieprzyjemne uczucie dopada mnie coraz częściej i coraz bardziej nasila sie .Co powinienem zrobic lub spróbować ?

Witam, jeżeli zawodzi psychoterapia oraz inne środki i sposoby poprawienia nastroju pozostaje konsultacja u lekarza psychiatry i rozważenie włączenia leków przeciwdepresyjnych. Dobrze dobrane leki poprawiają stan psychiczny pacjenta już w ciągu 2-3 miesięcy stosowania.Pozdrawiam