Utrata domu, pracy i rodziny w jednym momencie oraz depresja

Od pewnego czasu po utracie domu ,pracy i rodziny w dosłownie jednym momencie często dopada mnie silna depresja.Jak zwalczyć to nieprzyjemne uczucie ?

Zalecam pełną konsultację psychologiczną. Stanu nie warto lekceważyć, a żeby dobrze radzić trzeba dobrze poznać pacjenta.

Witam, depresji raczej nie da się "zwalczyć" trzeba ją zacząć leczyć, to poważna choroba wymaga często wielomiesięcznej farmakoterapii oraz psychoterapii. Proszę udać się do psychoterapeuty w celu zdiagnozowania swego stanu a następnie podjąć ,leczenie.Pozdrawiam