Depresja po utracie pracy i mobbing

Jak walczyc z depresja po utracie pracy ,gdzie byl mobing?Dziekuje za ostatnie porady, pozdrawiam milo i cieplo.

Często w takich sytuacjach kluczowe jest wsparcie- zarówno bliskich, jak i specjalistów. Jeśli faktycznie Pani stan jest już stanem depresyjnym, warto żeby skorzystała Pani z pomocy lekarza psychiatry i psychoterapeuty, którzy dalej w najlepszy sposób pokierują Pani leczeniem.