Nasiona Koziradki a apetyt

Witam Dziś zakupiłam Nasiona Koziradki chcę je stosować w celu pobudzenia łaknienia. Mam pytanie czy można je spożywać beż parzenia? Ile spożywać dziennie i co najważniejsze czy mogą one zaburzyć w jakiś sposób cykl? Dziękuje serdecznie za odpowiedź

Nie spotkałam się z publikacjami opisującymi wpływ kozieradki na cykl miesiączkowy. Biorąc pod uwagę jednak złożony skład nasion (w tym z grupy związków mogących oodziaływać z żeńskimi hormonami płciowymi) - nie da się wykluczyć oddziaływania na funkcjonowanie układu rozrodczego przy dłuższym spożyciu.