Natrętne myśli, potok słów i długie monologi

Witam. Otóż wydaję mi się iż popadam w nerwicę od dłuższego czasu utrzymują mi się natrętne myśli i potok słów i długie monologi. Wmawiam sobię chorobę psychiczną i mam wrażenie jakby moje myśli się odemnie odrywały. Nie potrafię ich kontrolować. Ludzie przyłapują mnie jak do nich gadam. Ciągle się z nimi kłucę. Co innego mówią mi myśli a co innego czuję. Czuję że muszę z kimś o tym pogadać a myśli mi mówią że to bzdura i przejdzie. Mam momenty kiedy całe ciało mi drętwiej i nie mogę się ruszyć.

Witam,
Zgłaszane przez Panią objawy budzą uzasadniony niepokój - z pewnością utrudniają Pani codzienne funkcjonowanie, są męczące, rodzą dyskomfort. Zaleciłabym Pani w pierwszej kolejności konsultację z lekarzem psychiatrą, który po przeprowadzonej rozmowie postawi odpowiednią diagnozę (na podstawie przedstawionych przez Panią informacji trudno o taką) i zaproponuje dalsze leczenie (farmakoterapia najlepiej z psychoterapią). Pozdrawiam serdecznie!