Nerwica partnera i chęć zakończenia związku

Jestem w związku od 5 lat. Pierwszy poważny związek dla nas obojga. Z mojej strony nastąpił kryzys. Tłumaczę to sobie przykrymi zdarzeniami w moim życiu, które gromadziły się przez ostatnie 1,5 roku ( egzaminy, kłótnie z mamą, śmierć bliskiej osoby). Później nerwica mojego partnera - nie wytrzymałam emocjonalnie. Od 4 miesięcy po głowie chodzą mi myśli o zerwaniu i wątpiliwości co do uczuć. Czuję się skołowana. Mówiłam mu o wszystkim. Bardzo mnie kocha i mówi, że zaczeka na mnie. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Niestety, niekiedy związki rozpadają się, statystycznie większość ludzi kilkakrotnie doświadcza w swoim życiu rozstania, odejścia lub bycia opuszczonym, zakończenia ważnej relacji.
Przekracza możliwości kontaktu internetowego udzielenie odpowiedzi na pytanie, czy Pani rozważanie rozstania jest naturalną konsekwencją zmian w relacji między Wami i Pani uczuć do mężczyzny, "naturalną koleją rzeczy" i właściwą decyzją - czy też jest zaburzone przez inne trudne wydarzenia w Pani życiu, sprawy niezwiązane z Waszą relacją.
Drogą szukania w Pani odpowiedzi na to pytanie może być psychoterapia.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza