Nerwowość i myśli samobójcze u nastolatki

Coś się ze mną dzieje. Nie wiem co :( Od dwóch tygodni wszystko mnie drażni, jestem wybuchowa,nerwowa i kłóce sie z najbliższymi. Wiem, że to rani zarówno mnie jak i ich. Pomóżcie mi. Zamykam się u siebie w pokoju z nikim nie mam ochoty rozmawiać. Czasami mam myśli samobójcze. Zdażają się coraz czesciej.

Witam serdecznie,
Moim zdaniem wskazana byłaby rozmowa z psychologiem (możesz na przykład skorzystać z pomocy psychologa szkolnego). Pamiętaj, że myśli samobójczych nigdy nie można bagatelizować i są one zawsze wskazaniem do szukania pomocy specjalisty.
Pozdrawiam

Witaj, myślę, że dobrze by było gdybyś skonsultowała się z psychologiem. Dzięki takim spotkaniom mogła byś lepiej poznać siebie i zrozumieć swoje emocje i reakcje na nie... tym bardziej, że pojawiają się myśli samobójcze, których nie można ignorować. Pozdrawiam serdecznie.