Nerwowość przy karmieniu, ulewanie i problemy z wypróżnieniem u miesięcznego dziecka

Mój synek kończy własnie miesiąc. Od kilku dni denerwuje się bardzo przy jedzeniu ( karmię piersią ), zaczął też się krztusić i ulewać. Jego kupki są też ostatnio bardzo skąpe i widać że ma problemy z wypróżnianiem się. Czym może być to spowodowane? Położna poleciała nam delicol i bobotic, ale nie widać wyraźnej poprawy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie widać poprawy proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam