Niedrożność jelit a nagromadzenie niewydalonego pokarmu

czy niedrożność jelit może być spowodowana nagromadzeniem niewydalonego pokarmu? Jeśli tak proszę o pilną odpowiedź i wskazówki w dalszym postępowaniu. proszę o pilną odpowiedź,gdyż problemy z wypróżnieniem występują od kilkunastu dni pomimo dużej ilości błonnika w diecie oraz przyjmowanych płynów. lek Dulcobis nie pomaga i pojawiły się ostre bóle w dole brzucha występujące co kilka godzin

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
konieczna jest specjalistyczna dieta u Dietetyka na podstawie wywiadu zywieniowego i historii choroby.