Niedrożność jelit u 22-letniej osoby

Witam chciałbym się zapytać ponieważ mam Niedrożność jelit chciałbym się zapytać jak można wyleczyć tą chorobe domowymi sposobami

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam dokładnej historii Pana choroby i nie wiem co spowodowało u Pana tak poważne schorzenie. Leczenie powinno byc wyłącznie prowadzone przez lekarza i to raczej w warunkach szpitalnych. Zalecam pilna konsultacje z lekarzem chirurgiem bądź rodzinnym. Pozdrawiam