Nienawiść do szkoły od dzieciństwa

Nie znoszę szkoły nie tak ze jej sie boje czy cos ale po prostu jej nienawidzę, mam mdłości każdego dnia rano , nie chce mi sie wgl wstawać , płacze gdy sobie o niej pomyśle , niechce chodzić mimo tego ze nawet mam przyjaciół i lubię nauczycieli poprostu dla mnie szkoła to jest stracony czas problem zaczął sie od 1 klasy podstawówki . W szkole zupełnie inaczej sie zachowuje niż w domu naprzyklad w szkole wszystkich wyzywam i przeklinam . Poprostu nie lubię przepływac w towarzystwie . Co robic?

Witam Panią
Pisze Pani o problemie, który dosyć długo już trwa, i chyba narasta, narasta aż do Pani wybuchów w domu. Rozumiem że może Pani nie lubić przebywać w towarzystwie, natomiast może warto by razem z psychoterapeutą zastanowić się jak poprawić sobie swój komfort życia.
pozdrawiam
Anna Suligowska