Niepokój, depresja, urojenia i wahania nastrojów

Ciąża. Piękny czas. Po porodzie powolny spadek, biorę Seronil- potęguję niepokój, myśli s; Venelectin- lęki ustępują, nasila się niepokój i depresja do stanu maks., pojawia się dereal., chwilowe urojenia, dwie próby s. Zmiana leku na Lamitrin, odstawiam Venelectin. Znaczna poprawa, zostały tylko wahania nastroju. Czy mam tylko bordera, czy również chad (choć był on w dużej mierze indukowany lekami)?

Diagnozę może postawić tylko lekarz psychiatra i/lub psycholog, którzy prowadzą Pani przypadek. Porada online - przy garstce informacji- nie może mieć tutaj miejsca. Pozdrawiam

Witam,
z tego co Pani pisze, to pozostaje Pani pod opieką lekarza. Ważny jest stały kontakt ze specjalistą i informowanie go, podczas kolejnych wizyt, o zmianach jakie zauważyła Pani pod wpływem leków. Myślę, że specjalista, pod opieką którego Pani pozostaje, będzie najlepszą osobą do udzielenia odpowiedzi na nurtujące Panią pytania.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl