Zmiany nastroju u 30-letniej kobiety

Witam od dawna miewam zmiany nastroju. zaczelo sie tak moze z 2 lata temu moj maz wyjechal za granice pracowac zostalam sama z trojka dzieci w pewnym sracilam chec do zycia nie mialam checi prowadzic normalnego zycia chcialam sprzatac a w srodku cos mnie powstrzymywalo. jak maz wrocil troche bylo lepiej porem znowu mialam takie obiawy i problemy ze snem . jak od pazdziernika poszlam do pracy przez pierwsze 3 tyg byko dobrze a potem od nowa po pracy mialalm wszystko gdzies nie moglam nic robic

Witam,
opisywane przez Panią objawy wymagają dokładnego przyjrzenia się i zdiagnozowania. Zachęcam aby skonsultowała się pani z lekarzem psychiatrą. Specjalista będzie w stanie w indywidualnej rozmowie dokładnie rozpoznać przyczyny Pani trudności i wskazać odpowiednią ścieżkę radzenia sobie z nimi.
Powodzenia
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl