Niespokojny sen od dwóch miesięcy

Budze sie co noc od jakis 2 miesiecy spie niespokojnie co mam robin?

Witam Panią
Czasami budzimy się w nocy jak mamy w sobie dużo niepokoju, coś dzieje się w naszym życiu stresującego. Jest to taki moment kiedy ciało pokazuje że ma czegoś dość. Prosze się nad tym zastanowić.
Anna Suligowska

Szanowna Pani,

w pierwszej kolejności polecam lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli nie jest to objaw choroby fizycznej, wówczas poćwiczenie technik relaksacyjnych, np. treningu autogennego i zadbanie o higienę snu (kładzenie się spać o stałej porze, stała ilość godzin snu, zadbanie o komfortowe miejsce wypoczynku i wyciszenie przed snem). Jeśli i to nie pomoże, wówczas może zgłosić się Pani do poradni zdrowia psychicznego celem ustalenia przyczyny.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak,www.ctzo.org