Niesymetryczne ułożenie oczu

Witam, odkąd pamiętam mam jedno oko wyżej drugie niżej, dałoby się to jakoś operacyjnie wyleczyć, jeśli tak to do jakiego lekarza się zgłosić?

Witam Pana,
Z doświadczenia i moich obserwacji mogę powiedzieć że prawie każdy ma jakąś asymetrię.Abym mogła wypowiedzieć się w Pana przypadku musiałabym zobaczyć Pana na żywo.Zapraszam na konsultację ,pozdrawiam Katarzyna Mudel

Arsestetica
Al Jerozolimskie 56c
Warszawa