Nigdy się nie odchudzałam, a chcę przytyć? Co robić?

Witam, mam 19 lat, ważę 43 kg i jestem studentką. Ogólnie w tygodniu mam jeden trening z samoobrony i to moja cała aktywność. Nigdy się nie odchudzałam, gdyż przez całe życie miałam niedowagę. Chciałam przytyć, jadłam dużo i często. Jestem alergikiem i mam niską odporność. Starałam się przez 2 tyg. jeść ryż bądź kaszę, kurczaka, banany, mleko, 30 proc. śmietanę, słodycze, nabiał. niestety nie widzę efektów. Piłam nawet odżywkę dla kulturystów, od której ludzie tyją. Mi nie pomogła. Co mam zrobić?

Witam,
nie napisałaś jakiego jesteś wzrostu, dlatego nie mogę okręcić czy masz niedowagę, czy też nie. Twoja masa ciała zależy od wielu czynników – od stylu życia, diety, ewentualnych chorób, indywidualnego tempa przemiany materii i innych czynników. Powinnaś udać się do lekarza w celu wykluczenia chorób, np. nadczynności tarczycy.
Jeśli czujesz, że jesteś zbyt szczupła możesz zwrócić się do dietetyka po odpowiednio dobraną dietę na przyrost masy ciała, ale na początek zacznij od zapoznania się z krótkimi informacjami zawartymi na naszej stronie, które mogą Ci pomóc.
Znajdziesz je tu: http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie
Pozdrawiam