Niska samoocena u 13-latki i sposoby na jej podniesienie

mam 13 lat myśle że jestem brzydka mam niskę samo krytyke co moge z tym zrobić
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wzrost samokrytyki u Ciebie wynika po części z tego, że wchodzisz w okres dojrzewania i zaczynasz porównywać się do innych. Co możesz zrobić? Wypisz na kartce te cechy, które w sobie najbardziej lubisz i spoglądaj na nie najczęściej jak się da. Poza tym zastanów się, co możesz zrobić by wyeksponować swoje zalety. Pamiętaj także, żeby traktować siebie samą jak najlepszego przyjaciela.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Porozmawiaj, proszę ze swoją Mamą, by wspólnie znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
To mogłyby być warsztaty z poczucia własnej wartości, albo praca rozwojowa z psychologiem, w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Życzę tylko zadowalającej samooceny,
irena.mielnik.madej@gmail.com