Niska samoocena, uczucie bezsensu i nieprzystosowanie do życia

Ja tez mam niska samoocene uczucie beznadziejnosci i w ogole nie jestem przystosowany do zycia nigdy i nigdzie nie czuje sie zadiwolony z zycia choc koledzy z pracy pewnie by powiedzieli inaczej bo jestem zawsze usmiexhniety pozory. Nic mi sie nie chce do pracy z musu z kobieta zyje choc jej nie cierpie mysle ze potrafie tylko ranic ludzi z rodzenstwem sie nie widzialem od roku bo sie na nich pogniewalem. Prosze o odpowiedz na email lukaszmachala@wp.pl

Witam. Opisał Pan objawy mieszczące się w spektrum depresyjnym. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Być może pomocne będzie też wsparcie farmakologiczne (lekarza psychiatra). Na e-mail Panu nie odpowiem, tu kontaktujemy się za pośrednictwem portalu. Pozdrawiam