Niski wzrost, ból kończyn, zmęczenie i alergie u 19-latki a fibromialgia

Pani doktor, bardzo proszę o pomoc. Mam prawie 19 lat, ale wyglądam na 15. Jestem szczupła i niskiego wzrostu. Ciągle źle się czuję. Wyniki z różnych badań mam dobre, tak twierdzą lekarze. Często bolą mnie nogi blisko stóp i końcówki rąk. Często jestem zmęczona i boli mnie głowa. Poza tym mam w dużym stopniu alergie. Mięsa nie jem bo nie lubię. Słyszałam o takiej chorobie jak fibromialgia. Mam kilka takich objawów. Czyżby to było to. Do jakiego lekarza mam się udać żeby mi pomógł? Sabina

Witam. Fibromialgia jest zespołem bólowym charakteryzującym się bolesnością w konkretnych punktach ciała. Diagnostyką tego rodzaju schorzeń zajmują się reumatolodzy.