O czym świadczą silne bóle i zawroty głowy oraz problemy ze snem?

Witam, Mam problem ze snem, nie moge zasnac i kazdej nocy budze sie kilka razy, jest tak od sierpnia. Od dluzszego czasu doszly do tego silne bóle i zawroty glowy. Czuje sie oslabiona, nie mam apetytu a czasami dochodza do tego mdlosci, mam rowniez niskie cisnienie, zazwyczaj ok. 60/90. Dzis zauwazylam rowniez ze mam bardzo mentny mocz. Proszę o udzielenie mi informacji, co moze mi dolegac. Mieszkam aktualnie w UK a kompetencje tutejszych lekarzy maja wiele do zyczenia. Jestem kobieta i mam 22

Witam Panią
Żeby rzetelnie odpowiedzieć na Pani pytanie,
musiałabym poznać więcej szczegółów,
np. czy wydarzyło się w Pani życiu coś
szczególnego, jaki styl życia Pani prowadzi itp.
Istnieje wiele przyczyn bezsenności, zaburzeń snu.
Do najczęstszych należą stres, nerwice, lęki,
depresja i wiele innych.
Nie pisze Pani nic o sobie, więc trudno znaleźć przyczynę.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pani nie występują,
to długotrwały brak snu może doprowadzić do nerwicy,
stanów lękowych i wielu innych zaburzeń.
Mogą też pojawić się inne problemy zdrowotne.
Możliwe, że Pani dolegliwości zdrowotne
są wynikiem zaburzeń snu.
Prawdopodobnie Pani problemy mają podłoże
psychologiczne, np. stres, zmęczenie, przykre
doświadczenia z przeszłości…
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu ze mną.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, bóle głowy i zawroty, bezsenność , osłabienie itd to bardzo ogólne symptomy i występują wśród bardzo wielu chorób.
Powinna Pani wstępnie zrobić morfologię krwi, analizę moczu jeżeli to nic nie wykaże to proszę ponownie zapytać.
Pozdrawiam