Obfite i częste ulewanie u dziecka

Witam jestem mamą 3,5 miesięcznego synka od paru dni stał się bardziej płaczliwy, bardzo krótko śpi 3*po 15-30 minut w ciągu dnia, w nocy wstaje po 5 razy od urodzenia ale najbardziej mnie niepokoi jego obfite i częste ulewania .Karmie piersią i 1-2 razy dziennie dostaje NAN . Synek spi razem ze mną .Proszę o poradę bo zaczynam się .martwić

Aleksander Ropielewski

Sugeruję częstsze karmienie porcjami nie większymi niż 100ml oraz stosowanie uniesienie tułowia w godzinę po posiłku. Odnośnie nawyków sennych i godzin snu to nie potrafię udzielić jednoznacnzej odpowiedzi bez uszczegółowienia wywiadu i badania dziecka.