Objawy depresji wieczorami podczas jesiennej pogody

Witam nie mam uczucia duśności nie mam bólu w klatce Piersiowej,nie mam świszczącego oddechu, Wszystkie badania mam w normie krew itp a jednak zawsze jak jest taka Pogoda w ciągu dnia czuje się świetnia a wieczorem pojawiają się objawy depresji zmęczenie,otumienie,nie mam problemu z zasypianiem tylko tyle pozdrawiam,babcja która z zawodu jest pielęgniarką mówi mi że to normalne odczucie

Witam,

Jeśli z Pana organizmem wszystko jest w porządku, opisywane dolegliwości mogą mieć podłoże psychologiczne. Jeśli chciałby Pan to sprawdzić, może Pan umówić się do psychologa/psychoterapeuty i omówić swój nastrój, samopoczucie, wątpliwości co do tego co może Panu dolegać i jak sobie pomóc. Kilka początkowych wizyt pozwoli specjaliście postawić diagnozę, opowiedzieć Panu o tym co może się dziać oraz ewentualnie zaproponować najbardziej odpowiednią dla Pana formę pomocy.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

Witam Pana. Wyniki badań fizykalnych w normie mogą wskazywać na psychogenną naturę Pana dolegliwości. Proszę nie stawiać sobie diagnozy samodzielnie. Pana zdrowie to zbyt poważna sprawa.. Polecam Panu udanie się do specjalisty. W tytule zauważyłem określenie "objawy depresji". Do rozpoznania depresji w naszej rzeczywistości osobą kompetentną jest lekarz psychiatra. Proszę do niego się udać. Wizyta u takiego specjalisty nie musi od razu oznaczać choroby. Być może otrzyma Pan skierowanie do psychologa by przyjrzeć się źródłom tego co dzieje się z Pana nastrojem oraz otrzyma Pan niezbędną pomoc. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/