Odchudzanie z pomocą owoców goji

Witam. Mam kilka pytan odnosnie odchudzania poprzez owoce goji? Czy to naprawde dziala tak jak pisze na inter.? Jak sie je stosuje, czy do tego trzeba tez utrzymac diete? Prosze o odp. Pozdrawiam Ola.

Podstawą każdej diety odchudzającej jest odpowiednio zbilansowany jadłospis. Ze względu na swoje prozdrowotne właściwości owoce goji mogą być składnikiem takiej diety, pod warunkiem, że nie istnieją przeciwwskazania do ich spożywania. Zalecana dzienna dawka suszonych owoców goji to 10 - 20 g .

Nie ma żadnych dowodów na skuteczność jagód Goji jako środka odchudzającego. W tej materii internet jest pełen magicznych środków, które miałyby samoistnie wpływać na naszą figurę, ale nie znajduje to odzwierciedlenia w jakichkolwik obiektywnie potwierdzonych efektach. Jeżeli będzie Pani stosować dietę deficytową w energię i do tego spożywać nasiona Goji powinna Pani uzyskać pożądany efekt redukcji masy ciała, choć sam deficyt energrtyczny jest tu kluczem do sukcesu.