Stosowanie jagód goji w trakcie odchudzania

Witam. Nie dawno dowiedzialam sie o sposobie na odchudzanie poprzez jedzenie owocow goji. Chcialabym wiedziec czy to naprawde dziala. Czytalam tez troche na inter o tym. Chce sie upewnic jak to dziala jak sie zazywa? W jakiej ilosci.? Prosze o odp.

Witam Panią,

jogody goji rzeczywiście są zdrowe ale nie spowodują spadku wagi. Bez odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej nie jesteśmy w stanie zgubić zbędnych kilogramów. Jeżeli połączy Pani owoce goji z pełnowartościową dietą i systematyczną aktywnością fizyczną to jest duża szansa na osiągnięcie celu
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu
joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk