Odczuwalne przez 3 miesiące skutki palenia marihuany

Witam, zapaliłem marihune 3 msc temu i od tego czasu nie wiem co cię dzieje w mojej głowie, nie jest tak jak było wcześniej..byłem w szpitalu na badaniach (holter,wysiłek,mocz,krew,ekg,usg itp) wszystkie wyniki prawidłowe ale coś mi jest. może thc uwalnia się w moim organizmie? jak temu zaradzić? i ile to potrwa?

Z pewnością nie uwalnia się wspomniany związek. Zaźycie nawet jednorazowe narkotyków bywa asumpetem do pojawiania się zaburzeń psychicznych o innym podłożu. Proponuję konsultację stanu psychicznego u specjalisty.

Witam, myślę, że warto byłoby udać się do psychologa i psychiatry zatrudnionych w przychodniach, ośrodkach leczących uzależnienia. Co specjalista - to specjalista! Wygląda na to, że Pana organizm, źle zniósł kontakt z tą substancją i organizm prawdopodobnie, jeszcze się nie oczyścił. Istnieje tez pewne prawdopodobieństwo, że Pan mając poczucie winy, wstydu, lęku, obaw, reaguje psychosomatycznie, czyli ciało pokazuje co czuje. Stąd też chyba najskuteczniejsza byłaby psychoterapia. Trwać może długo, tak długo, aż Pan "usłyszy" co przekazuje organizm.

To zależy, co się dzieje? Słyszy Pan głosy? Wydaje się Panu, ze ludzie dziwnie patrzą albo słyszą Pana myśli? Jako to są objawy i co Pan rozumie pod opisem: nie wiem, co się dzieje w mojej głowie ?
Istnieją dowody na to, że niektóre uwarunkowania genetyczne, które predestynują do zachorowania na schizofrenie przy czym epizod psychotyczny może rozpocząć się właśnie po zażyciu narkotyków. Zachęcam do skorzystania z porady lekarza psychiatry.

Nie ma pewności, że była to czysta marihuana. I nie dowiemy się tego już, metabolity są powszechnie dostępnymi metodami już niewykrywalne.
Badania kryminalistyczne są drogie i też nie wiadomo, czy wykryłyby związki toksyczne.
Polecam wizytę u specjalisty psychiatrii.
I warto unikać takich "przygód".
Pozdrawiam. JW