Odczuwanie codziennego niepokoju o kolejny dzień

Witam, studiuję dziennie i pracuję, ponieważ chcę jak najszybciej się sama utrzymywać i odciążyć rodziców, którzy mają ciężką sytuację materialną. Od miesiąca szukam nowej pracy żeby zacząć lepiej zarabiać. Ale od miesiąca czuję ciągły niepokój, codziennie płaczę w ukryciu. Boję się, że jak znajdę nową pracę to sobie nie poradzę, boję się, że nie moi rodzice sobie nie poradzą, czuję lęk przed wszystkim co może się wydarzyć. Jak czerpać radość z życia? Wcześniej nie miałam z tym problemów.

Podobne zaburzenia warto przepracować z psychologiem. Objawy lękowe najczęściej świadczą o trudnościach emocjonalnych i potrzebie zmian. Mogą także wskazywać na przemęczenie, nadmierny stres, kryzys związany ze zmianą pracy i trudną sytuacją materialną. Warto poszukać wsparcia, a także przyjrzeć się możliwościom poradzenia sobie w tej sytuacji w relacji ze specjalistą.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza