Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odżywianie podczas treningu crossfit

Dzień dobry! Od 2 tygodni ćwiczę intensywnie CrossFit (czyli trening dla masochistów ;) ). Na zajęcia chodzę 3x w tygodniu po 1h. Mam 23 lata, wzrost 165 cm i ważę 53 kg. W dzień treningu zawsze biorę dodatkowe witaminy, żeby uzupełnić to, co uciekło z potem. Nie mam miejsca, żeby przedstawić mój jadłospis - staram się, by moje posiłki były zbilansowane, śpię po 7-9h ale coś MUSI być nie tak, bo wiecznie chodzę zmęczona i śpiąca. Co i jak powinnam jeść, żeby móc normalnie funkcjonować?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Błędy w dietach odchudzających

Witam serdecznie,

Jest Pani osobą aktywną a tu w szczególności należy zadbać o odpowiednio zbilansowaną i pełnowartościową dietę. Pisze Pani iż jest zmęczona i senna być może brakuje w Pani jadłospisie odpowiedniej ilości węglowodanów złożonych, które są podstawowym źródłem energii lub dieta jest zbyt nisko kaloryczna. Chętnie przeanalizuje Pani jadłospis. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę wysłać mi na maila przykładowy opis dowolnego dnia - co Pani jada na dane posiłki i w jakich ilościach. Ja przejrzę dietę i wskażę ewentualne błędy.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0

Nie ma możliwości aby przekazać Pani odpowiednią wiedzę i zalecenia oraz dietę przez Internet. Zapraszam na indywidualne konsultacje

Dietetyk należący do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy