Ogromne poczucie winy po czynności masturbacyjnej

Mam zdiagnozowaną nerwicę natręctw(OCD). Po wykonaniu czynności masturbacyjnej, która zdarza się bardzo rzadko mam ogromne poczucie winy. Wmawiam sobie, że autoerotyzm wpływa na moje relacje z ludźmi, moją koncentrację i wywołuje negatywne zdarzenia, np. w chwili niepowodzenia. Chodzę na terapię behawioralno-poznawczą. Jak zacząć racjonalizować i nie podkładać różnych aspektów pod masturbację? Kogo mogę się poradzić? Mam 24 lata i chcę żyć z normalnymi przekonaniami.

Witam, masturbacja jest uznawana przez współczesną seksuologie za normalną formę rozładowania napięcia seksualnego.Zdecydowana większość populacji ludzkiej doświadczyła w swoim życiu masturbacji. Jest Pani jak najbardziej normalna w tym względzie.Pozdrawiam