Ojcem mojego dziecka będzie inny mężczyzna - jak sobie z tym poradzić?

Witam mam taki problem nie mogłem mieć dzieci i z żona zdecydowaliśmy się że znajdziemy osobę która nam pomoże zapłodnic za trzecim razem się udało E teraz nie mogę sobie z tym poradzić ta myśl że moja żona z innym

Witam,
ojciec to osoba, która wychowuje dziecko, zajmuje się nim, daje bezpieczeństwo, a nie tylko geny poprzez nasienie. Zachęcam Pana do skorzystania z pomocy specjalisty, wskazane jest dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie